Зі 155 днів війни росія масовано обстрілює мирних жителів громад Миколаївської області 134 дні

28 ЛИПНЯ 2022, 14:30

Щоденними обстрілами і руйнуванням інфраструктури окупанти чинять величезний психологічний тиск на жителів громади", - Олександр Мосін, депутат Миколаївської обласної ради.
Викраденнями, полоном і катуваннями намагаються схиляти місцеву владу до співпраці. "Окупантам потрібно показати картинку, що їх влада краща, ніж українська влада, а для цього треба зберігати порядок у громадах – вивозити сміття, забезпечувати логістику", – Олег Пилипенко, голова Шевченківської ОТГ.
"З початку війни через постійні обстріли у м. Миколаєві більше 121 мирних жителів загинули, серед них дитина, більше 550 - поранені, серед них діти". - Олександр Сєнкевич, міський голова м. Миколаїв.

"росія обстрілює населені пункти Миколаївської області щодня. В новинах з передової ми, наче, звикли щоранку читати про нічний обстріл Миколаєва. Але не можна до цього "звикати".
Щодня гинуть українці та нищиться критична інфраструктура. За цих обставин міські та сільські голови, лідери муніципалітетів щодня відбудовують життя у своїх громадах – відновлюють електрику, інфраструктуру, забезпечують логістику їжі, ліків і питної води, якої в регіоні немає через зруйновану рашистами інфраструктуру з квітня місяця", - підсумовує свою розмову з представниками місцевого самоврядування у Миколаївській області Іван Фурсенко.

Цивільне населення Миколаєва, на щастя, дослухається до закликів представників місцевого самоврядування і поступово евакуюється з населених пунктів області.
За словами Олександра Сєнкевича, після кожного масованого обстрілу житлових районів, до 160 місцевих цивільних мешканців звертаються за допомогою в організації евакуації.
З Миколаївської області українці за підтримки волонтерів виїжджають до кордону з Молдовою, до Одеси, до Австрії чи Німеччини. Ці напрямки евакуації добре відпрацьовані, люди одержують підтримку на всіх етапах переїзду.
З тимчасово непідконтрольних Україні територій – наприклад Снігурівки, Каховки, Нової Каховки – окупанти не випускають людей, що хочуть евакуюватися. Єдиний спосіб виїхати з окупованих територій Миколаївської області – через окупований Крим до росії, далі до Грузії, далі – до Західної Європи і лише звідти - знову до України.

События "необъявленной" войны

наши истроии не вымышленный роман или голливудский боевик, это истории из реальной жизни, реальной войны, истории живых людей

 • В г.Кременчуг полностью разрушен торговый центр «Амстор». Много пострадавших, есть погибшие.

  В результате ракетных ударов российской армией по Полтавщине, 27 июня в Кременчуге разрушен торговый центр «Амстор»

  27.06.2022
 • Жестокий ракетный удар по жилому дому в Николаеве. Люди просто спали...

  Утром 29 июня, российскими войсками было выпущено более десятка ракет по спящему городу

  29.06.2022
 • После серии мощных взрывов над Николаевом поднимается дым. Жуткие обстрелы города.

  Российские войска обстреляла Николаев 28 июня из ракетного комплекса «Бастион»

  28.06.2022
 • Ранним утром в Николаеве гремят мощные взрывы! Юг под давлением воздушных тревог

  Российские войска нанесли массированный удар по Николаеву.

  25.06.2022

Если вы хотите рассказать о событии этой войны, свидетелем которого вы стали, напишите нам